Dzisiaj jest: 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny Rejestracja Logowanie

Czy warto starać się o brytyjski paszport ?

Czy warto starać się o brytyjski paszport ?

Ostatnio przez media przetoczyła sie cała lawina artykułów o Polakach masowo starających sie o brytyjski paszport. Statystyki nie kłamią. Liczba wy...
Druga fala emigracji zarobkowej

Druga fala emigracji zarobkowej

Po szumnej kampanii namawiającej młodych polskich emigrantów do powrotu do ojczyzny, nie pozostało już praktycznie nic. Polacy ponownie decydują si...
10 najgorzej płatnych zawodów w Anglii

10 najgorzej płatnych zawodów w Anglii

Główna przyczyną większości podejmowanych decyzji o zmianie miejsca pracy są niezadowalające zarobki. Poniżej prezentujemy listę zawodów, których n...

Regulamin


1. Administrator serwisu ogłoszeniowego nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń zamieszczonych przez użytkowników lecz ma prawo do usunięcia treści naruszających prawo i obyczaje.

2. Za użytkownika portalu rozumie się osobę posiadającą konto utworzone przez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie serwisu.

3. Przeznaczeniem serwisu jest umożliwienie bezpłatne publikowanie, oraz bezpłatne przeglądanie ogłoszeń drobnych za pomocą sieci Internet.

4. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń naruszających prawo, dobre obyczaje, uczucia, prawa i dobra osobiste osób trzecich, spamowania, umieszczania kilku ogłoszeń o identycznej treści.

5. Ogłoszenia w dziale usług dotyczące tej samej usługi można zamieścić bezpłatnie tylko raz. Zapraszamy do dodawania płatnych linków reklamowych oraz banerów reklamowych

6. Uwaga!!! W trosce o przejrzystość serwisu zabrania się zamieszczania tego samego ogłoszenia częściej niż raz dziennie. Nie ma limitu do zamieszczania ogłoszeń dotyczących różnych towarów lub usług. W razie łamania regulaminu, ogłoszenia zostaną usunięte a konto osoby łamiącej nagminnie regulamin zostanie zablokowane.

7. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania tylko i wyłącznie jednego zarejestrowanego konta

8. Zamieszczaj ogłoszenie w odpowiednim dziale - jeżeli ogłoszenia będą w nieodpowiednim miejscu twoje konto może zostać zablokowane.

9. Umieszczanie w treści ogłoszenia numeru telefonu który jest nie zgodny z numerem zarejestrowanym w serwisie skutkuje usunięciem ogłoszeń. W każdym momencie można dokonać zmian numeru telefonu w profilu użytkownika po zalogowaniu się do swojego konta.

10. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za:

a) za to w jaki sposób, lub do jakich celów dane osobowe (adresy e-mail, numery telefonów...) opublikowane w serwisie przez ogłaszającego, zostaną wykorzystane przez osoby trzecie.

b) umieszczenie przez ogłaszającego danych niezgodnych z prawdą lub fałszywych.

11. Właściciel serwisu ogłoszeniowego zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie, w dowolnym czasie.

12. Korzystanie przez użytkownika z serwisu oznacza, iż uważnie zapoznał się on z treścią Regulaminu, akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na jego postanowienia.

13. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za treści innych użytkowników na czacie, jednak zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika łamiącego obyczaje i ogólne zasady porządku publicznego.

14. Serwis szperaj.com zabrania zamieszczać ogłoszeń dotyczących:
- sprzedaży papierosów,
- sprzedaży alkoholu,
- sprzedaży narkotyków,
- sprzedaży leków,
- sprzedaży używek,
- sprzedaży sterydów,
- sprzedaży kopii oryginalnych książek,gier,muzyki,video,oprogramowania,zdjęć itp.,
repliki produktów, np biżuterii, odzieży,
- sprzedaży treści pornograficznych,
- sprzedaży dokumentów identyfikacyjnych (m. in. prawa jazdy,paszporty i inne),
- sprzedaży anty-radarów,
- sprzedaży nielegalnych lub przerobionych zestawów do odbioru telewizji satelitarnej,
- sprzedaży towarów, którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa,
- sprzedaży systemów zarabiania w Internecie poprzez klikanie, odbieranie poczty e-mail lub polecanie użytkowników oraz innych tego typu programów.


15. Zarejestrowany użytkownik serwisu szperaj.com wyraża zgodę na przesyłanie na zarejestrowany adres e-mail newslettera o nowościach i zmianach serwisu ogłoszeniowego www.szperaj.com oraz innych serwisów należących do serwisu.


Wszelkie uwagi dotyczące działania serwisu oraz inne związane z usługą pytania, należy kierować po przez formularz kontaktowy serwisu : www.szperaj.com/kontakt.htmlAdministrator
www.szperaj.com